Wyróżnij się

Jerzy
Jerzy
Wyróżnij się

#002/087

Chciałem dzisiaj z Tobą porozmawiać o tym, dlaczego wyróżnianie się jest ważne.

Odnoszę wrażenie, że to coraz ważniejsze w dzisiejszym świecie, żeby być troszkę innym niż reszta.

Po pierwsze dlatego, że większość nie ma racji. I widać to na wszystkich polach życia... Nie chcę już tego tłumaczyć za bardzo, bo nie chcę wchodzić w dyskusje polityczne albo ekonomiczne; ale większość nie ma racji.

Po drugie, dlatego, że życie jest za krótkie, żeby robić coś tylko dlatego, że inni też to robią. Życie jest za krótkie, żeby mieć iPhone bo wszyscy mają iPhone-a. Życie jest za krótkie, żeby przyjmować rzeczy bezrefleksyjnie.

A inna sprawa to fakt, że życie nabiera zupełnie innego smaku jeśli robi się rzeczy trochę inaczej niż reszta. Już nie mówię, że dla mnie zawsze to było wartością, że robię rzeczy trochę inaczej... bo zawsze robiłem.

Kontynuując temat – ja będę się wyróżniał używając mojego nowego telefonu: BlackBerry KeyOne.

Mam sentyment do BlackBerry. To były jedne z pierwszych moich biznesowych telefonów, wcześniej jeszcze były Nokia Communicator. Potem długo było BlackBerry. Ale to nie tylko sentyment. Ten telefon jest naprawdę dobry.

Już pomijam to, że ja uwielbiam klawiaturę BlackBerry... to jest najlepsza rzecz jaka była w smartfonach kiedykolwiek. Naprawdę ten telefon jest udany; ma oszczędzający energię a jednocześnie nie ślimaczący się procesor (Snapdragon 625). Trzyma na baterii 2 dni, rewelacja.

Muszę powiedzieć, że zbudowany jest świetnie. Ma legendarną klawiaturę, która jest tak samo wygodna jak w Bold 9000 (kto używał to wie o czym mówię). Jest Android 7.1.1, jest w miarę szybki procesor. Nie jest to wypas, najszybszy, ostatni.... natomiast ten procesor jest w porządku. On się nie muli tak jak to miało często miejsce w Blackberry Priv i nie żre strasznie dużo prądu - bateria naprawdę działa 2 dni.

Rewelacja!Great! Next, complete checkout for full access to RAJKOW.PL
Welcome back! You've successfully signed in
You've successfully subscribed to RAJKOW.PL
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content
Success! Your billing info has been updated
Your billing was not updated