Sprzedałem Pro Toolsa

Jerzy
Jerzy
Sprzedałem Pro Toolsa

Co sądzicie o funkcji LinkedIn-a, która umożliwia poproszenie znajomego o przedstawienie nas komuś? Dla mnie to nietrafiony pomysł i niepotrzebne marnowanie czasu osobom, które o przedstawienie prosimy. O wiele prościej jest wykupić konto premium i mieć możliwość wysłania prywatnej wiadomości.  

Sprzedałem Pro Toolsa. Ot, normalna kolej rzeczy, decyzja dawno zapadła. Studio teraz będzie wyłącznie robiło podcasty i wideo. Nie przypuszczałem jednak, że ta decyzja będzie dla mnie aż tak emocjonalna, miałem plany i nadzieje związane z tym studiem, jednak doszedłem do wniosku, że są w życiu rzeczy ważniejsze jak na przykład rodzina.

Bardzo, żałuję, że dałem się namówić koledze na zakup akurat tego systemu. Jednym z powodów jest firma Avid, która kompletnie nie szanuje klientów. Wiekrotnie miałem okazję przekonać się, jak bardzo arogancka jest to firma i jak koszmarnie traktują klienta. Kompletnie nie szanują tego, co jest najważniejsze czyli mojego czasu, dlatego omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

Prowadząc swoje studio nagrań, wielokrotnie przekonałem się, że klienci mają gdzieś na jakim sprzęcie nagrywam. Jedyne co się dla nich liczyło to cena. Kolejne moje spostrzeżenie jest takie, że jeśli masz swój biznes pamiętaj nie staraj się być mądrzejszy od klienta. Również doświadczyłem tego na własnej skórze. Ilekroć próbowałem doradzić, wyprowadzić z błędu - klient był niezadowolony. Dlatego     pamiętaj, klienci  nie chcą słuchać Twoich niezamówionych rad.

Napisz: jerzy@bezedycji.plGreat! Next, complete checkout for full access to RAJKOW.PL
Welcome back! You've successfully signed in
You've successfully subscribed to RAJKOW.PL
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content
Success! Your billing info has been updated
Your billing was not updated