Sadzimy tulipany w ogrodzie

Jerzy
Jerzy
Sadzimy tulipany w ogrodzie

Powrót do vlogowania po polsku, o tym, co jest ważne, a co nie - oczywiście we vlogowaniu oraz parę słów o rozterkach początkującego rolnika.

Tematy z tego odcinka vloga:
  • Jak zacząć vlogować?
  • Czy warto czerpać z doświadczenia innych przy vlogowaniu?
  • Gdzie najlepiej posadzić tulipany?
Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie vlogowania to daj znać. Chętnie odpowiem.

Obejrzyj vlog:

Tak sobie pomyślałem, że tyle vlogowałem po polsku, że może jednak jeszcze trochę povloguję.

Vlog Gosia i Jerzy, ale raczej na vlogu na razie Jerzy.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie vlogowania to daj znać. Chętnie odpowiem na te pytania albo mailowo, do znalezienia jest w Google nasz adres mailowy czy mój adres, natomiast jak nie mailowo, to w komentarzu. Co jakiś czas czytamy komentarze to na pewno odpowiem.

Tak sobie myślę, że przez ostatnie sześć lat, jak prowadzę różne rzeczy na YouTubie i podcasty, tak bardzo skupiałem się na tym, że to musi być takie wszystko wyjątkowe itd, ale prawda jest taka, że to wcale nie musi i to, co mnie sprowadziło w to miejsce, żeby odpalić kanał na YouTubie, zacząć robić swoje rzeczy to były vlogi.

Chciałem nauczyć się vlogować i myślę, że dzisiaj już umiem vlogować, mam ogarnięte to, jak się powinno fajnie filmować i na co zwrócić uwagę, na co nie. Jeżeli masz jakieś pytania to daj znać chętnie podzielę się doświadczeniem. A jak nie to wciśnij łapkę w górę albo w dół, żeby pokazać, że w ogóle coś tu się dzieje i ten film jest dla ciebie wartościowy albo bezwartościowy.

Chodzimy z Heleną po ogrodzie i Helena sadzi tulipany, które mają wyrosnąć na wiosnę.

Okazuje się, że bycie rolnikiem to jest całkiem trudna sprawa. Jak się idzie idzie idzie i nagle okazuje się, że znajduje się fajne miejsce do posadzenia cebulki. To jest takie dobre miejsce do posadzenia cebulki, tu będzie świetnie, wyrośnie tulipan na wiosnę, a potem patrzymy w górę - to jest pod dachem!

I nagle się okazuje, że bycie rolnikiem to jest trudna sprawa, bo można posadzić tulipana tam. Można też powiedzieć, o jeżeli tam jest pod dachem, to źle, to może tu. O tu jest rynna, to może tam gdzie ta rynna to będzie miał dużo wody, no ale wtedy też nie, no bo przecież zgnije.
I w ten oto sposób okazuje się, że trzeba dużo rzeczy brać pod uwagę jak się jest rolnikiem.

Dajcie znać czy cieszycie się, że pojawiły się vlogi po polsku czy wystarczy, jak oglądacie mnie vlogującego po angielsku.

Ja to już się tak przyzwyczaiłem do tego vlogowania po angielsku, że tak mi się dziwnie gada po polsku teraz do tego aparatu.

Tak ładnie jest w Podkowie Leśnej zapraszamy. Bardzo fajna okolica, dobrze się tu mieszka, mówimy z doświadczenia ponad 10-letniego.

Zadanie na dziś to jest podnieść siodełko w rowerze. Ostatnio dzieci szybko rosną. Rowery są gotowe na dojazdy do zerówki. Proszę bardzo, tu siedzi Ida. A to jest pojazd Heleny z frędzlami superowymi.

I oczywiście kask. Dzisiaj są urodziny Heleny. Wszystkiego najlepszego Helena.
Great! Next, complete checkout for full access to RAJKOW.PL
Welcome back! You've successfully signed in
You've successfully subscribed to RAJKOW.PL
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content
Success! Your billing info has been updated
Your billing was not updated