PP#027: Porażki, błędy, fakapy w biznesie prawniczym - Michał Babicz i Mateusz Brodnicki

Jerzy
Jerzy
PP#027: Porażki, błędy, fakapy w biznesie prawniczym - Michał Babicz i Mateusz Brodnicki

Michał Babicz: adwokat, Partner Zarządzający. Prawnik procesualista z ponad 10-letnim doświadczeniem. Założyciel FILIPIAKBABICZ Kancelaria Prawna, szef praktyki postępowań spornych.

Mateusz Brodnicki: radca prawny. Partner, specjalizuje się w prawie spółek, kontraktowym oraz prawie handlowym.

Kancelaria FILIPIAKBABICZ istnieje od 2010 roku - przez te 9 lat przeszła długą drogę. Od 1 biura w Poznaniu do biur zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie i Londynie. Obecnie zatrudnia ponad 50 osób. O sukcesach kancelarii i drodze do miejsca w którym jest dziś rozmawialiśmy w #005 odcinku podcastu. Dziś rozmawiamy o porażkach, błędach i fakapach.

  • Dla szerszego obrazu - porażki są wpisane w życie przedsiębiorcy. Mówi się, że ekspertem jest ten kto w danej specjalizacji popełnił wszystkie możliwe błędy i wyciągnął z nich wnioski.
  • Michael Jordan w swojej karierze nie trafił do kosza 9000 razy co nie przeszkodziło mu zostać jednym z najlepszych koszykarzy na świecie.
  • Jak wygląda kultura reagowania na fakapy w zespole?
  • Porażki w organizacji kancelarii - kancelaria urosła szybko od kilku do ponad 50 osób - przez jakie dołki musiała przejść aby "dorosnąć"?
  • Błędy marketingowe - podobno 50% budżetu na marketing idzie w błoto - nie wiadomo tylko które 50%. Jakich działań Michał i Mateusz żałują, że nie podjęli? Które według nich były całkowitym nieporozumieniem?
  • Błędy w sprzedaży?
  • Odpowiedzi na pytania od Piotra Kantorowskiego i Łukasza Mroza.

Pobierz listę 10 narzędzi, które usprawnią pracę Twojej kancelarii: https://podcastpozaprawem.pl/10narzedziGreat! Next, complete checkout for full access to RAJKOW.PL
Welcome back! You've successfully signed in
You've successfully subscribed to RAJKOW.PL
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content
Success! Your billing info has been updated
Your billing was not updated