Pipedrive i Painthing

Jerzy
Jerzy
Pipedrive i Painthing

JRK VLOG #019

Jak być może wiecie, moimi głównymi dwoma ulubionymi narzędziami do załatwiania spraw, do komunikowania się w pracy i z rodziną są

Todoist i Slack.

Te dwa narzędzia są świetne. O Slacku opowiadałem ostatnio i mam wciąż nieskończony ten duży post, w którym dokładnie opiszę jak tego Slacka skonfigurować w domu.

Brakowało mi jak do tej pory jednej bardzo ważnej rzeczy, bo Todoist załatwia mi kwestie listy rzeczy do zrobienia, natomiast nie załatwia mi czegoś takiego jak follow-upu pewnych rzeczy, które zleciłem ludziom. Przykładowo: być może zadałem komuś jakieś pytanie albo próbuję się dogadać z jakąś firmą i czekam na ofertę od niej. Todoist nie daje mi możliwości śledzenia tego, na jakim etapie taka sprawa jest, bo oferuje tylko dwa stany: albo zadanie jest niewykonane, albo jest wykonane. A ja potrzebuję mieć jeszcze możliwość ustawienia takiego zadania na osi czasu z kategoriami: że coś wisi u mnie, bo czekam na jakąś moją pracę, albo coś wisi na zewnątrz u kogoś innego niż u mnie. Mogę czekać na jakieś informacje albo doprecyzowanie czegoś albo na decyzję, która nie leży w moich rękach.

Czy Pipedrive rozwiąże mój problem?

Od niedawna testuję narzędzie przeznaczone dla handlowców, które się nazywa Pipedrive. Jest to usługa webowa – bo ja takie uwielbiam – oraz aplikacja na smartfony. Pipedrive się bardzo ładnie integruje ze skrzynką gmailową i z kalendarzem Google, co mi osobiście bardzo pasuje, bo to mój główny kalendarz. W osobnym poście za jakiś czas opowiem Wam, jakie wnioski z tych testów wyciągam.

Na razie jest bardzo fajnie.Great! Next, complete checkout for full access to RAJKOW.PL
Welcome back! You've successfully signed in
You've successfully subscribed to RAJKOW.PL
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content
Success! Your billing info has been updated
Your billing was not updated