Menedżer Frustracji - zawód przyszłości

Jerzy
Jerzy
Menedżer Frustracji - zawód przyszłości

Chyba jest to zawód teraźniejszości nawet.

  • Ludzie mają coraz więcej bardziej skomplikowanych obowiązków, coraz większą odpowiedzialność. To powoduje frustrację, złość, zniechęcenie. Potrzebny będzie  Menedżer Frustracji do pracy 1:1 aby tymi emocjami zarządzać.
  • Będzie pomagał  rozczarowanym studentom, którym się wydawało, że od razu będą bardzo ważni organizacji. Będzie zarządzał kreatywnymi ludźmi, którzy nie będą w stanie tej kreatywności w pracy wykorzystać. Będzie wynajmowany na godziny przez właścicieli firm, którzy nie radzą sobie brakiem stałych dochodów.
  • Kolejnym zawodem przyszłości będzie Doradca Życiowy.  W tej chwili jest tak dużo różnych stylów życia, żywienia, pracy, narzędzi którymi można się posługiwać w pracy czy domu, że w przyszłości trzeba będzie korzystać z pomocy doradcy. Będzie on dobierał dla danej rodziny, jej pracy, stylu życia, odpowiednie narzędzia.
  • I jeszcze jeden zawód przyszłości -  osoba do pogadania - taka przy, której możesz się po prostu wygadać, która nie będzie Cię oceniać tylko wysłucha.  
  • Który z zawodów w/g Ciebie jest najbardziej przydatny? A może masz własne propozycje? Napisz do mnie na jerzy@bezedycji.pl.

Napisz: jerzy@bezedycji.pl

Zespół zaprezentowany na zdjęciach poniżej to Orbita Wiru - sprawdź to: https://orbitawiru.bandcamp.com/Great! Next, complete checkout for full access to RAJKOW.PL
Welcome back! You've successfully signed in
You've successfully subscribed to RAJKOW.PL
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content
Success! Your billing info has been updated
Your billing was not updated