Menedżer Frustracji - zawód przyszłości

Chyba jest to zawód teraźniejszości nawet.

  • Ludzie mają coraz więcej bardziej skomplikowanych obowiązków, coraz większą odpowiedzialność. To powoduje frustrację, złość, zniechęcenie. Potrzebny będzie  Menedżer Frustracji do pracy 1:1 aby tymi emocjami zarządzać.
  • Będzie pomagał  rozczarowanym studentom, którym się wydawało, że od razu będą bardzo ważni organizacji. Będzie zarządzał kreatywnymi ludźmi, którzy nie będą w stanie tej kreatywności w pracy wykorzystać. Będzie wynajmowany na godziny przez właścicieli firm, którzy nie radzą sobie brakiem stałych dochodów.
  • Kolejnym zawodem przyszłości będzie Doradca Życiowy.  W tej chwili jest tak dużo różnych stylów życia, żywienia, pracy, narzędzi którymi można się posługiwać w pracy czy domu, że w przyszłości trzeba będzie korzystać z pomocy doradcy. Będzie on dobierał dla danej rodziny, jej pracy, stylu życia, odpowiednie narzędzia.
  • I jeszcze jeden zawód przyszłości -  osoba do pogadania - taka przy, której możesz się po prostu wygadać, która nie będzie Cię oceniać tylko wysłucha.  
  • Który z zawodów w/g Ciebie jest najbardziej przydatny? A może masz własne propozycje? Napisz do mnie na jerzy@bezedycji.pl.

Napisz: jerzy@bezedycji.pl

Zespół zaprezentowany na zdjęciach poniżej to Orbita Wiru - sprawdź to: https://orbitawiru.bandcamp.com/