Hejterzy

Jerzy
Jerzy
Hejterzy

Skoro Was hejtują znaczy, że to, co robicie, jest dobre. Gdyby było słabe, nikt nie zainteresowałby się tym.

#111

Ich pożywką jest cudza ekspresja, którą poddają brutalnej krytyce. Ulubionym miejscem żerowania – Internet, a szczególnie media społecznościowe. Hejterzy.

Hejterzy to luzerzy

Frustraci, którzy krytykując i ośmieszając innych, rozładowują swoje napięcia i leczą kompleksy. Potrafią zniechęcić do dzielenia się swoimi przemyśleniami, swoją twórczą ekspresją w sieci.

Obserwowany przeze mnie vloger Mirek Burnejko rozważa odejście od formuły vloga dostępnego dla wszystkich. Jak powiedział – ma za dużo hejterów. Rozumiem go w pewien sposób. Jako muzyk amator, który nagrał niejedną płytę ze swoimi kompozycjami, doświadczyłem, do czego zdolni są hejterzy.

Idź się zabij!

Czy coś takiego pisze ktoś normalny???

Dlatego apeluję: nie przejmujcie się hejterami. Nie ma sensu zaprzątać sobie nimi głowy i brać do serca wytworów ich frustracji.

Hejterzy to luzerzy

Pamiętajcie że:

★ po pierwsze: skoro Was hejtują znaczy, że to, co robicie, jest dobre. Gdyby było słabe, nikt nie zainteresowałby się tym;

★ po drugie: hejterzy to w istocie biedni, zakompleksieni ludzie, którzy używając słownej agresji próbują skanalizować swoją frustrację faktem, że im nic nie wychodzi;

★ po trzecie: hejterzy są i będą; jeśli dzielisz się czymś z innymi na szerszą skalę, wcześniej czy później pojawi się hejt; na to trzeba się uodpornić i po prostu nie przejmować.

Hejterzy to luzerzy.Great! Next, complete checkout for full access to RAJKOW.PL
Welcome back! You've successfully signed in
You've successfully subscribed to RAJKOW.PL
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content
Success! Your billing info has been updated
Your billing was not updated