Dlaczego nie powinnaś pracować za darmo, za zasięgi?

Jerzy
Jerzy
Dlaczego nie powinnaś pracować za darmo, za zasięgi?

Współpraca nie rodzi przepływów finansowych. Serio?

  • Jakiś czas temu dostałem maila od pewnego pisma internetowego, z propozycją opublikowania na ich łamach artykułu. Wszystko byłoby cudownie, gdyby nie to, że  ostatnie zdanie brzmiało: „Współpraca nie rodzi przepływów finansowych".
  • Jedyna korzyść dla mnie to możliwość dodarcia do większej liczby odbiorców, bo ich strona ma tyle a tyle odsłon miesięcznie.  Na dzień dobry już jest to próba oszukania mnie, bo ilość odsłon to nie to samo co ilość unikalnych użytkowników.
  • Takie firmy często w ten sposób funkcjonują, ponieważ są ludzie, którzy się na to godzą, w nadziei, że przyniesie im to oczekiwane korzyści. Ja nigdy nie zgadzam się na tego typu współpracę, jeśli widzę, że firma tylko w ten sposób działa.
  • O wiele większy szacunek miałbym do tej firmy, gdyby osoba napisała szczerze "nie chcę Panu za to zapłacić", ale to wymaga odwagi powiedzenia sobie: "Tak czerpie zyski z darmowej pracy moich pracowników, tak zarabiam na tym, że komuś nie płacę"
  • Ciekaw jestem, co sądzicie o tego typu współpracy. Napisz do mnie na   jerzy@bezedycji.pl co sądzisz o tego typu współpracy.

Napisz: jerzy@bezedycji.plGreat! Next, complete checkout for full access to RAJKOW.PL
Welcome back! You've successfully signed in
You've successfully subscribed to RAJKOW.PL
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content
Success! Your billing info has been updated
Your billing was not updated